Du er her: Vikåsen IL » Forsiden » Trenere i Vikåsen

Hopp over seksjon - Til hovedinnhold - Topp

Trenere i Vikåsen

Trenere i Vikåsen
Lag Trener Mobil E-post PA
A-lag Dan Henrik Sekse Stender 957 43 515 dan_henrik@outlook.com x
  Stian Eriksen 980 07 015 sierra0712@hotmail.com  
2007 Bent Nilssen 907 54 004 bent.nilssen@noratel.com x
  Morten Rogstad 900 97 441 morrog@online.no x
2008 Thomas Moen 907 26 697 thomas.moen@elopak.no x
  Pål Sindre Hiåsen 994 13 465 sindrehiaasen@gmail.com x
2009 Morten Steinseth 934 62 315 morten.steinseth@nsb.no x
  Kent Jensen 911 10 173 kentjensen1976@gmail.com x
  Vegard Holmen 918 85 345 vegard@ferrometall.no x
2010 Jenter Roar Lersbryggen 469 65 805 roar.lersbryggen@gmail.com x
  Jan Kristian Haugnæss 922 10 433 jkhaugness@hotmail.com x
  Pål Sindre Hiåsen 994 13 465 sindrehiaasen@gmail.com x
2011

Alexander Wilson

997 39 482 alexander_wilson78@hotmail.com

x

  Bjørn Falch Andersen 99 25 2557 bjoand77@gmail.com  x
2012 Dan Henrik Sekse Stender 957 43 515 dan_henrik@outlook.com

x

  Marius Olsen 980 19 808 mr.olsen@online.no x
Allidrett 2012 Lars Halsten 900 58 532 lhalsten@broadpark.no x
Allidrett 2013 Henrik Grøtterud 934 68 570 henrik.grotterud@narbakst.no x
  Kristin Øgren Larsen 476 54 903 krisola85@gmail.com x
Allidrett 2014 Even Steen   even.steen@outlook.com x
  Espen Kværnstuen 958 85 070 espen.kværnstuen@gmail.com x
         
Cupleder Linda Braathen 908 12 890 linda.christiansen@ebnett.no x
Påmeldinger Thomas Lørdal 911 02 505 thomaslordal@msn.com x

 

 

 

 

 

Vikåsen IL © 2008-18 | Postboks 110 - 3051 MJØNDALEN

Innholdsoversikt Nettside og publiseringsløsning fra Godt Sagt

Topp