Du er her: Vikåsen IL » Om Vikåsen IL » Styret i Vikåsen

Hopp over seksjon - Til hovedinnhold - Topp

Styret 2018

Følgende styre ble valgt på Vikåsen IL's årsmøte.

Ønsker du å sende mail til styret. Benytt styret@vikaasen-il.no

 

Verv

 Navn

Mobil

Mailadresser

PA

Leder

Simen L. Johnsen

91654022

simen.l.johnsen@gmail.com

 X

Nestleder

Linda Braathen

90812890

linda.christiansen@ebnett.no

 X

Sekretær

Beate Hanssen

45219125

beatehanssens@gmail.com

 X

Kasserer

Nina Halsten

99268188

ninahalsten@ebnett.no

 X
Baneansvarlig Jan Ragnar Gevelt 98232188 jan.ragnar.gevelt@ebnett.no  X
Vedlikeholdsansv. Rudolf Weist 45504963 rudolf.weist@ebnett.no  X

Materialforvalter

Jan Kristian Haugnæss

91842888

jkhaugness@skiglider.no

 X

Sportslig leder

Thomas Lørdal

91102505

thomaslordal@msn.com

 X

Allidrett

Dan Henrik Sekse 95743515 dan_henrik@outlook.com  X

Cupleder

Linda Braathen

90812890

linda.christiansen@ebnett.no

 X

Markedsansvarlig

Trond Erik Hansen

95210000

trer-han@online.no

 X

Utleieansvarlig bane

Simen Johnsen

91654022

simen.l.johnsen@gmail.com

 X
Anleggsutvikling Lars Ørbeck 90982675 lars.orbeck@vikaasen-il.no  X

Fair Play Ambassadør

Lena Kjernaas 99584571 lena.kjernaas@gmail.com  X

Varamedlem 1

Ole Brekkenes

90160057

ole-bre@online.no

 -

Varamedlem 2

Eystein Kylland

93481805

eystein@kylland.com

 X

Revisor

Bente Gebuhr

 

 

 -

Revisor

Egil Knutsen

48143296

egil.helleboknutsen@wartsila.com

 -
Støttefunksjoner        

Politiattester

Anette Green 41077811

ag@oest.no

 X

Medlemsregister

Johan Olav Førde 93 00 66 74


johan@mnemonic.no

 -

 

 

 

 

Vikåsen IL © 2008-18 | Postboks 110 - 3051 MJØNDALEN

Innholdsoversikt

Topp